Jett plasma – niechirurgiczny lifting twarzy

lasery medyczne

Zdarza się, że chcielibyśmy poprawić wygląd twarzy, pozbyć się zmarszczek czy „pajączków”, ale obawiamy się metody chirurgicznej czy zastrzyków. Rynek zabiegów estetycznych odpowiada na potrzeby pacjentów, dlatego niechirurgiczny lifting ma swoich zagorzałych zwolenników. Do zastosowania tej metody wykorzystuje się zabieg jett plasma.
Plasma powoduje skurcz skóry oraz pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki. Medycyna estetyczna zachęca do stosowania zabiegu u osób, które boją się bądź nie chcą korzystać z innych metod.

Niechirurgiczny lifting twarzy to sesja trwająca około 45 minut, która nie powoduje stanów zapalnych ani krwawienia. Co najważniejsze jett plasma nie wyklucza normalnych aktywności dnia codziennego. Po zabiegu możemy chodzić do pracy a przeciwwskazań praktycznie nie ma.

Metoda ta stosowana jest z powodzeniem w przypadku opadających powiek, zmarszczek wokół oczu oraz przywraca młody wygląd szyi. Jett plasma to wbrew pozorom nie jest kolosalnie drogi zabieg, efekty utrzymują się długo i są widoczne natychmiast.

Jeżeli mamy w planie uroczystość, np. ślub lub z innych powodów chcielibyśmy korzystnie wyglądać „od zaraz”, medycyna estetyczna proponuje właśnie zabieg tego typu.
Ponadto niechirurgiczny lifting twarzy czy podniesienie powiek to nie jedyne czynności jakie możemy wykorzystać za sprawą jett plasma. Usuwanie przebarwień, zamykanie małych naczyń czy kurzajek i rozstępów również wykonamy za pomocą takiego zabiegu.
W przypadku usuwania kurzajek lub brodawek mogą pojawić się strupki. Doświadczony pracownik kliniki albo gabinetu poradzi nam jakich kosmetyków używać po zabiegu i jak pielęgnować skórę.

Metoda jett plazma jest niezwykle skuteczna i mało inwazyjna. Poprawa wyglądu poprzez niechirurgiczny lifting twarzy i szyi czy usunięcie szpecących brodawek wpływa korzystnie na samoocenę. W przypadku brodawek ma również działanie pro zdrowotne, gdyż duże zmiany wystające ponad powierzchnię skóry mogą być mimowolnie drażnione ubraniem czy narażone na promienie słoneczne.

Decydując się na zabieg wybierzmy renomowany gabinet i sprawdźmy kompetencje osób tam działających. Medycyna estetyczna w gabinecie powinna być bezpieczna, tak aby można było skorzystać również z pomocy w razie skutków ubocznych. Jeśli natomiast szukasz profesjonalnego sprzętu zapoznaj się z ofertą firmy Estheticmedical – lasery medyczne.