Jak można wykorzystywać citylighty?

Citylighty to nowoczesne nośniki reklamy zewnętrznej. Pełnią nie tylko funkcję przekaźników treści promocyjnych, ale także są elementami małej architektury. Oznacza to, że wpisują się w miejską przestrzeń, tworzą określony wystrój i ściśle komponują się z jej indywidualnym charakterem. Najczęściej umieszcza się je na wiatach przystankowych, słupach ogłoszeniowych i przy drogach. Są również obecne na stacjach metra, dworcach i w przejściach podziemnych. Citylighty to w praktyce oświetlone tablice z ogłoszeniami i reklamami. Aluminiowa rama tego nośnika jest zamykana na klucz, co umożliwia wymianę treści promocyjnych w dowolnym momencie. Plakat znajdujący się wewnątrz jest podświetlony od tyłu za pomocą diod LED lub zwykłych świetlówek. Sprawia to, że uczestnicy ruchu ulicznego mogą odczytać dostępne treści nie tylko w ciągu dnia, ale i po zmroku lub podczas złej pogody. Sprawia to, że taka reklama jest dobrze wyeksponowana, przyjazna w odbiorze i może przyciągnąć rzeszę potencjalnych odbiorców. Są nimi kierowcy samochodów i środków komunikacji, rowerzyści, przechodnie i inne osoby poruszające się po ulicach i innych przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu.

Jak powstają treści reklamowe w citylightach?

Treści reklamowe dostępne w citylightach drukowane są na papierze plakatowym o gramaturze umożliwiającej dobre rozproszenie światła. Wykorzystywana do druku technika solwentowa zapewnia wysoki kontrast i odpowiednie nasycenie kolorów. Sprawia to, że citylighty dobrze eksponują przekazy reklamowe i czynią je widocznymi z daleka. Dzięki temu przy zaprojektowaniu dobrej warstwy graficznej i stworzeniu chwytliwych haseł reklamowych promocja na citylightach może przynieść zauważalne rezultaty w postaci zainteresowania marką – jej produktami i usługami.

Gdzie można spotkać citylighty?

Citylighty to nośniki reklamy zewnętrznej cieszące się ogromnym powodzeniem. Są montowane wszędzie tam, gdzie odbywa się duży ruch pieszy i samochodowy. Są to przystanki autobusowe, stacje metra, dworce, pasaże handlowe i deptaki. Mogą to także być elementy wolnostojące – usytuowane przy popularnych ulicach miejskich. Dotarcie do wielu osób umożliwia także umieszczanie citylightów na słupach, co umożliwia dobrą ekspozycję treści reklamowych w najbliższej okolicy. Dobrze zaprojektowane i właściwie zamontowane citylighty można zamówić na stronie https://www.znajdzreklame.pl. Dzięki nim możliwe staje się stworzenie skutecznej, przyjaznej i spójnej kampanii reklamowej.