Dla kogo przeznaczone są kroplówki witaminowe?

kroplówki

Kroplówki witaminowe mają coraz więcej fanów, już nie tylko wśród gwiazd i celebrytów. To skuteczna metoda, by szybko dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i mikroelementów. Działa błyskawicznie, a efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni.

Kroplówki witaminowe Gdańsk i Gdynia – po co się je stosuje?

Na pomysł suplementacji organizmu w niezbędne składniki wpadł już 50 lat temu John Myers, lekarz z Baltimore. „Koktajl Myersa”, bo tak nazywano jego pierwszy, podstawowy produkt, zawierał witaminy C, B, wapń i magnez. Za zadanie miał łagodzić objawy chronicznego zmęczenia, przepracowania i usuwać zwiększone napięcie mięśniowe.

Idea dożylnego podawania substancji odżywczych ma mocne podstawy. Taki sposób aplikacji substancji zapewnia ich doskonałą dostępność dla organizmu, minimalizuje ich straty, które przy tradycyjnym podaniu łączą się z wchłanianiem z przewodu pokarmowego. Co więcej, infuzja dożylna pozwala zmniejszyć ryzyko powikłań pojawiających się ze strony układu pokarmowego.

Początkowo kroplówki witaminowe stosowali przede wszystkim sportowcy, aby poprawić swoje wyniki. Obecnie znajdują zastosowanie przy odtruwaniu organizmu, chociażby po nadmiernym spożyciu alkoholu, w medycynie estetycznej i kosmetologii, a także w terapii chelatującej.

Kroplówki witaminowe Gdynia, Gdańsk i Sopot – kuracja dożylna z dowozem do domu.

Na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu kroplówka Gdańsk może zostać zamówiona do domu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów dowozu. Dzięki temu klienci mogą oszczędzić swój cenny czas. Możliwość podania kroplówki w domu jest szczególnie cenna w przypadku kuracji uzupełniającej przy poważnych chorobach, takich jak nowotwory, borelioza, astma, i wiele innych. Z usługi wykonywanej w domu chętnie korzystają też osoby wybierające kroplówkę witaminową jako metodę na odtrucie alkoholowe.

Aby zamówić kroplówkę do domu, wystarczy skontaktować się z kliniką i zamówić produkt najbardziej spełniający oczekiwania. W czasie rozmowy z konsultantem klient zawsze otrzyma wszelkie informacje dotyczące:

  • składu wybranego produktu;
  • wskazań i przeciwwskazań do podania konkretnego zestawu;
  • procedury związanej z wykonaniem zabiegu – kroplówkę zawsze wykonuje wykwalifikowany personel medyczny, z zachowaniem wysokich standardów ambulatoryjnych;
  • czasu wykonania zabiegu;
  • przewidywanych efektów podania kroplówki witaminowej;
  • możliwych skutków ubocznych – choć należą one do rzadkości, należy się z nimi leczyć, tak samo, jak w przypadku doustnego przyjmowania witamin i minerałów.